wtorek, 12 lipca 2016

Slimcea

Sekretem Slimcea mają być naturalne ekstrakty z owoców i egzotycznych roślin – podstawową częścią tej wyjątkowej mieszanki jest guarana, zielona herbata, Garcinia Cambogia, morszczyn pęcherzykowaty i Yerba Mate. Połączenie ich ze sobą daje niesamowite, potwierdzone klinicznie rezultaty. Producent twierdzi, że dzięki Slimcea można chudnąć nie tylko szybko, ale przede wszystkim zdrowo.

Co natomiast o zdobywającym sobie coraz większą popularność produkcie myślą Internauci? Czy osoby, które stosowały Slimcea osobiście podzielają tak pozytywne zapewnienia producenta?

Montezumka (f.kafeteria.pl): „Dziewczyny słyszałyście o tabletkach Slimcea? Myślałam, że już nigdy nie znajde nic na odchudzanie, ale wreszcie! Cenowo naprawdę OK i efekty zadowalające! Co prawda po miesiącu waga nie spadła o obiecane 10kg, ale o 4,5. Myślę, że to jednak moja wina – na ulotce pisze, zeby kuracje polaczyc z odpowiednia dieta i wysilkiem fizycznym, co ja... oczywiscie olalam. Ale i tak jestem bardzo zadowolona i polecam!”

Kalinka_maja (forum.gazeta.pl): „Jadłam zdrowo, ruszałam się, przyjmowałam tabletki i chudłam! 32 i 9 kilogramów! Zostały mi jeszcze dwie miesiące kuracji i mam nadzieję, że będę chudła dalej. Wiecie co stosuję? Tabletki Slimcea kochane! Musicie ich spróbować, szczególnie, że nie są drogie! :***”

Przeglądając najpopularniejsze kobiece fora internetowe i tematy poświęcone tabletkom odchudzającym, czy też konkretnie specyfikowi Slimcea zazwyczaj spotykamy się z pozytywnymi recenzjami. Użytkowniczki zwracają uwagę przede wszystkim na brak efektów ubocznych, relatywnie niską cenę oraz zadowalające efekty!

http://biodyne.org | portal randkowy sympatia

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz